Prodat Domek, Buda, Budapest, Maďarsko, 1038 Budapest Mező u.21.

Prodat - Cod. 32531

  • Typologie: Domek
  • Oblast: 310 m²
  • Pocet pokoju: 5+1
  • Podlazí: 2

SLEVY PRO PŘÍMÝ PRODEJ VLASTNÍKA!

V severní části Budapešti, na hranici Csillaghegy-Békásmegyer-Ófalu, v úpatí hory Róka, v klidném prostředí nabízíme k prodeji rodinný dům kategorie A + s GEOMETRIC S, SOLAR CELL. Dvoupatrový, pětipokojový dům má rozlohu 280m2 a má rozlohu 1170m2 a penzion s kapacitou 37m2 s úložným prostorem.

CHARAKTERISTIKA VZDUCHU
Dvoupodlažní dům byl postaven v roce 1996 (přízemí plus mansard). Je obklopen zastřešenými terasami, z nichž největší je 55m2, což je snadno dostupné pro rodinné a přátelské večírky. Uvnitř je krytá menší garáž a navíc je zde velký prostor, kde lze umístit až tři auta. V zahradním parku se nachází automatický zavlažovací systém, který získává vodu z hnané studny. Krása prostorné zahrady je rybník rybníka o hloubce 160 cm, přes který vede malá brigenda směrem k penzionu. K dispozici je také zahradní gril, ale lze také snadno nastavit větší bazén. V přední dvoře se vytvořila menší kuchyňská zahrada, kde je v kuchyni potřebná veškerá zelenina.
V přízemí se nachází obývací pokoj, ložnice a velká americká kuchyň s moderními stroji, koupelnou se sprchou a WC s vybavením na ruční mytí nádobí. Prostor pod schodištěm se používá jako úložný prostor. Na velkou terasu a zahradu lze přistupovat z obývacího pokoje. V podkroví najdete dva větší místnosti, šatnu, koupelnu s rohovou vanou a samostatné WC. Penzion funguje jako samostatný malý byt s vlastním úložištěm.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Dům je ve výborném stavu, pod neustálou údržbou. V roce 2016 byl dům obnoven, když byla zvětšena zadní terasa, okna horního skla byla nahrazena okny dřevěných rámů a pokryta nejúčinnější izotermickou termo fólií a střecha byla zateplena 20 cm dřevěným vláknem. Domovní elektřina je pokryta systémem solárních článků o výkonu 5 kW (Geo vytápění / chlazení, proto každodenní spotřeba elektrické energie je ZDARMA!)
S malým úsilím může být zásobování vodou také zajištěno z vlastní studny domu.
V horním úložišti proto není nutno v létě používat samostatné chladicí zařízení. Navíc byla dokončena vazba systému solárních článků, měly by být vloženy pouze buňkové prvky.

NÁKLADY
Rezidence je označena kategorií A +, která je díky perfektní izolaci a využití alternativních energií. Jeho vytápění je geometrické, které je doplněno krbem v obývacím pokoji a nahoře stropní a nástěnné vytápění. Vytápění a zásobování horkou vodou je zajištěno cirkovým systémem, takže údržba domu je téměř bez výdajů.

Poptávka po této nemovitosti


REALIGRO FREE ADVERT
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB