Prodat Stavební parcela, Budapest, Budapest, Maďarsko, Kiralylaki koz

Prodat - Cod. 18403

  • Typologie: Stavební parcela
  • Oblast: 976 m²
  • Pocet pokoju: 0
  • Podlazí: 0

976 m² pozemku (15 m široký, 65 m dlouhý) pro prodej v jedné z nejlepších oblastí v Budapešti (III. okres, Kiralylaki Koz). V klidné slepé ulici s trvalým panorama, ale stále lze přistupovat snadno jak autem nebo hromadnou dopravou. Centrum města je jen asi 30 minut jízdy autem. To se nachází v přírodní oblasti, tam je les hned za zemi. Rodinný dům nebo dům s aparment maximálně čtyři samostatné apartmány může být postavena na tom. Pro investory: Průměrná cena bytů v lokalitě na pozemcích podobné velikosti je arround 101.000 liber / US 156.000 dolarů / € 126,000. Pozemek je stoupáním z ulice do zad, tak i byty v přízemí může mít plnou panorama.

Elektřina a voda jsou na pozemku, plyn a odpad jsou v přední části pozemku. Tam je starý dům na tom s dvěma samostatnými byty, to může být zbořeny a pak stavba je možné nebo to může být rekonstruován také, je na kupujícím, investor. Nákupní centrum, banka, lékárna, škola, pošta atd. vše v blízkosti. Silnice jsou v perfektním stavu, a jsou čištěny často v zimě sníh, takže neblokuje provoz.

Poptávka po této nemovitosti


Free real estate ads
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB