Prodat Vila, Rezi, Zala, Maďarsko, 01

Prodat - Cod. 23023

  • Typologie: Vila
  • Oblast: 2200 m²
  • Pocet pokoju: 2
  • Podlazí: 2

Prodej, svět-proslulé lázeňské město známé Hévíz 4, 7 km od Keszthely Rezi na dovolenou před několika lety, která byla prohlášena za belterületté.
Dvoupatrová budova, v kuchyni a na tiskové domu, podlaha se otevře na zem pince.A má dva pokoje van.Az jako celá zděná budova za domem je velmi dobrá állapotban.A loni postaven skladování dřeva, WC van. tvořil Az můžete stavět budovy, ale také horní část lze řešit, protože to může požádat o stavební povolení.
2200 m2 pozemek písčitá půda na jih, napůl v 90% Ryzlink rýnský hroznů, švestky, druhý, průměrném roce, 1300 litrů vína používané k výsadbě na druhé straně prvotřídní minőségben.A země tři let před letošní meruňky terem.A domu s ovocnými stromy Havaně jsou také vynikající odrůdy: jablko, Williams, tuňáka velkookého třešně, broskve, švestky, ořechy.
Voda, elektřina je vezetve.Továbbá je nádrž.
Můžete také dobře žít.
Pokud by někdo estleg účel, který chcete strávit rok v jen pár týdnů, a žádný čas, aby se vážně zabývat péčí o země, může to být spolehlivým den až 100 hráči pomoci.
Sousedé: německý lékař a San Francisco üzlettulajdonos.Teljesen uvolněné prostředí.

.

Poptávka po této nemovitosti


REALIGRO FREE ADVERT
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB