Prodat Vila, Szeged, Csongrád, Maďarsko, Kiskundorozsma

Prodat - Cod. 13683

  • Typologie: Vila
  • Oblast: 140 m²
  • Pocet pokoju: 4
  • Podlazí: 2

23 roků starý dům na prodej v Kiskundorozsma / oblasti Szeged

Dům byl postaven v listové plochy v Szegedu v polovině 80. let. Klidné čtvrti s dobrou autobusovou dopravou, 3 minuty vzdálenosti. Vynikající rybaření a koupání v blízkosti zařízení (Lake Sziksóstó).

140 m² Dům je postaven na pozemku 1200 m² pozemek v typické maďarské lidové stylu: tři divize (sekce) s klenutými verandah.The Dům má dvě podlaží s podlahovým topením, je zde obývací pokoj, jedna velká místnost, dvě menší místnosti, nově zařízené kuchyně s plynovým a elektrickým sporákem a myčkou, koupelna, WC, spíž a vstupní hala.
K dispozici je samostatná budova s dílnou a garáží. (45 m²).
Hlavně estetické rekonstrukce a malování je zapotřebí.

Univerzitního města Szeged s 170.000 obyvateli se nachází 12 km daleko od srbského a rumunského hranic. Szeged má několik turistických atrakcí, jako je každoroční letní festivaly a open - air "divadlo, lázeňské, zalesněné oblasti na řece Tise supermarkety atd. Dostatek. Ve středu biologie Maďarské akademie věd s jeho světově proslulé bio a nano-technologický výzkum dílna byla také založena v Szegedu.

Cena cca: 23,8 M HUF nebo 85.600 eur.
Fotografie z tohoto domu jsou k dispozici na vyžádání!

Poptávka po této nemovitosti


REALIGRO FREE ADVERT
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB